Facebook

 Rekrutacja do Niepublicznego  Internetowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  ALFA

  606 730 580

  692 878 327


 

 Semestr jesienny roku szkolnego 2020/2021 rozpoczynamy
5 września.

Zapraszamy

 


Aby zostać słuchaczem czteroletniego (po szkole podstawowej lub
po gimnazjum)  internetowego liceum dla dorosłych należy:

 

 • dokonać rejestracji czyli wypełnić komputerowo formularz zgłoszeniowy dla absolwentów szkoły podstawowej lub gimnazjum ,formularz należy wysłać mailem na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • dostarczyć podanie o przyjęcie do szkoły,
 • dostarczyć 3 podpisane zdjęcia legitymacyjne,
 • dostarczyć podpisane 2 egzemplarze umowy o naukę,
 • uiścić jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 100 PLN,
 • opłacić czesne za pierwszy miesiąc nauki
 • Czesne za  każdy  semestr nauki  wynosi  1000 PLN. Czesne można wpłacać za cały semestr lub rozłożyć sobie na raty  miesięczne po 200 PLN.  Do tego należy  dodać  jednorazowe wpisowe  w wysokości  100 PLN.

  Dla słuchaczy ostatnich dwóch semestrów  wynosi  po 1200 PLN. Czesne można płacić w ratach miesięcznych. Do tego należy  dodać  jednorazowe wpisowe  w wysokości  100 PLN.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na semestr I powinni dostarczyć osobiście lub listem poleconym ( na adres do korespondencji) oryginał, duplikat lub kopię poświadczoną notarialnie, świadectwa ukończenia szkoły niższego stopnia. tj.: szkoły podstawowej lub gimnazjum.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na semestr wyższy powinni wysłać mailem wypełniony komputerowo formularz zgłoszeniowy oraz udokumentować tj. dostarczyć osobiście lub listem poleconym ( na adres do korespondencji)  zaliczenie poprzednich semestrów wg obowiązującego prawa. Najważniejszy jest arkusz ocen z poprzedniej szkoły. W wyjątkowych przypadkach honorujemy jako tymczasowe dokumenty: świadectwa  z poprzedniej szkoły (szkół), które  powinny być oryginalne lub  odpisy notarialne tych świadectw albo ich duplikaty (z dużą  i okrągłą, oryginalną pieczątką szkoły).

 

Wpłat należy dokonywać na konto:

 • Niepubliczne Internetowe LO ALFA
  64-1140-2017-0000-4202-0599-8754
  Multibank w Warszawie
  (w tytule wpłaty należy podać imię, nazwisko oraz typ szkoły czyli LO).

 

 • Wpłaty międzynarodowe: Przy przelewach międzynarodowych do Polski numer naszego konta należy poprzedzić symbolem kraju PL oraz podać SWIFT banku: BREXPLPWMUL.
  Pełna nazwa naszego banku brzmi: BRE BANK MultiBank.

Dokumenty należy wysłać listem poleconym na adres do korespondencji:

Niepubliczne Internetowe LO dla Dorosłych ALFA
ul. Laskowa 2
05-200 Wołomin


Dokumenty można składać także osobiście, ale po uprzednim ustaleniu przez telefon dnia i godziny.

Po spełnieniu wszystkich wyżej wymienionych warunków administrator nadaje kandydatowi login i hasło dostępu do szkolnej platformy edukacyjnej. W ten sposób kandydat staje się słuchaczem szkoły

 

Jakie warunki należy spełnić aby dostać się do szkoły?